Sielsko, anielsko pod znakiem elegancji, czyli ślub i wesele Aliny i Piotra

O ślubie Aliny i Piotra ciężko opowiedzieć w kilkunastu zdaniach. To jeden z tych dni, w którym wszystko się zgadza: począwszy od strojów Państwa Młodych, po wystrój kościoła i sali oraz aurę, która towarzyszyła ich wyjątkowemu dniu. Nic w nim nie było dziełem przypadku. Wszystko ułożyło się w idealną układankę, którą na pewno zarówno Młodzi, jak i ich goście będą wspominać latami.

Na pierwszy plan wysunęła się klasyka. Obroniła się znakomicie i udowodniła, że blichtr i przepych nie muszą towarzyszyć ślubnemu litemotiv, aby było elegancko oraz gustownie. Okazuje się, że duet minimalizmu oraz natury mogą stworzyć idealną kompozycję, o którą Alina i Piotr zatroszczyli się w każdym najmniejszym szczególe.

Alina wyglądała zjawiskowo. Suknia, którą wybrała, przełamała moje uprzedzenia do trenu. Była idealnie skrojona, podkreślała sylwetkę oraz delikatną urodę Panny Młodej. Kreacji towarzyszył skromny, aczkolwiek bardzo elegancki bukiet, skomponowany z polnych kwiatów, tych samych, jakie znalazły się w butonierce Piotra – który postawił na klasyczny, granatowy garnitur.

Kreacje Państwa Młodych idealnie pokreśliły charakter ceremonii oraz wesela. Dominacja kolorów jesieni, a wśród nich szykownego burgundu oraz zieleni, była obecna niemal w każdym elemencie ślubnych dekoracji – zarówno sali Bagatelka w Miłosławiu, a także samochodu Młodych. Było skromnie, elegancko, ale na pewno nie nudno, czego dowodem stało się wesele. Zabawa trwała do białego rana, goście niemal nie schodzili z parkietu. Nic dziwnego, bo zarówno orkiestra, jak i Para Młoda nie dały im “odpocząć”.

Wisienką na torcie oraz dopełnieniem całego dnia, stał się niezwykły prezent, który Ania i Piotr otrzymali od swoich przyjaciół. Było to ich pierwsze wspólne zdjęcie, którego nigdy wcześniej nie widzieli. Niegdyś zakochani studenci, którzy nie wiedzieli jeszcze, dokąd zaprowadzi ich nowe uczucie. Dziś małżeństwo.

Sala weselna: Bagatelka Centrum Rekreacyjno – Hotelowe
Oprawa muzyczna: Zespół Holiday’s
Dekoracje ślubne: Polne Kwiaty Pracownia / https://www.facebook.com/polne.kwiaty.pracownia/
Suknia ślubna: Pronovias / https://www.pronovias.com/pl/
Bukiet ślubny: Polne Kwiaty Pracownia / https://www.facebook.com/polne.kwiaty.pracownia/
Garnitur ślubny: Giacomo Conti / https://giacomo.pl/
Film ślubny: JHfilmuje / jhfilmuje.com

Film