“Oto jest miłość” – ślub Amandy i Adama

Wspominając ten ślub i wesele, na myśl przychodzi mi hitowy “Footloose” z Kevinem Baconem i Lori Singer, a dokładnie, niezapomniane kocie ruchy bohaterów. Mimo poważnej tematyki tego obrazu, podobnie jak w przypadku wielkiego dnia Amandy i Adama, oddano go z pełnym luzem oraz porywającą muzyką, przy której nawet największy maruder będzie predestynował do mistrza parkietu.

Klimat całego wydarzenia, począwszy od stroju Młodych, po wystrój sali i wybór samochodu, to ukłon w kierunku prostej elegancji. Wszystko grało, było zaplanowane z troską o najmniejszy szczegół. Od drewnianych podkładek na świece, kwiatów na głowie Panny Młodej, po łapacze snów na ścianach w sali i delikatne dekoracje kościoła. Było naturalnie, klasycznie, elegancko oraz…bardzo wesoło, oj bardzo.

Jednym z pierwszych akcentów zapowiadających klimat wesela było zachowanie Pana Młodego w czasie składania przysięgi. Na prośbę JHfilmuje dotyczącą wyartykułowania przysięgi – Adam bardzo energicznie i głośno wypowiedział pierwsze słowa („Ja, Adam”). Ten moment otworzył przysłowiowe drzwi do naprawdę luźnej atmosfery i wywołał w kościele salwę śmiechu. Kolejnym, który wprawił gości w szampański nastrój, był pierwszy taniec Młodej Pary. Młodzi cieszyli się nim, czerpiąc z niego ogromną radość, nie zapominając o dużej dawce humoru.

Kolejne momenty wielkiego dnia Amandy i Adama upływały już tylko pod znakiem uśmiechu. Niemal każde ze zdjęć tryska optymizmem i radością, zarówno Młodych, jak i gości wśród których dominowali bliscy znajomi pary. Oni również dołożyli przysłowiową cegiełkę do rozkręcenia wyjątkowo tanecznej, wręcz klubowej atmosfery. Zorganizowali występ połączony z setem techno, w który zaangażowali każdego z gości. Przebrani w białe kombinezony i maski rozdawali białe, lateksowe rękawiczki. Dostałem i ja. Siedziałem nawet przy stole wraz gośćmi, nomen omen pierwszy raz. To było niesamowite doświadczenie – dla mnie, jako fotografa, który jak najdokładniej chce oddać klimat ślubu. Byłem w centrum wydarzeń, jeszcze bliżej niż zwykle. Super przeżycie, genialne wesele. To było wydarzenie, które do tej pory wspominam z uśmiechem, a z niesamowicie pozytywnym Adamem chętnie wybieram się na wycieczki rowerowe.

Sala weselna: Kontrabas Sala Bankietowa / www.salakontrabas.pl
Oprawa muzyczna: Zespół Holiday’s / www.zespolholidays.pl
Dekoracje ślubne:
Suknia ślubna:
Bukiet ślubny: Kwiatowe Love / www.facebook.com/KwiatoweLoveHandmade
Garnitur ślubny: