Romantycznie z psim przyjacielem – sesja narzeczeńska Amandy i Adama

Zamek Grodno jest wizytówką ponad 700 lat historii umiejscowioną na szczycie góry Choina. Ta renesansowa rezydencja wznosi się nad brzegiem Bystrzycy, co sprzyja wyjątkowo pięknym kadrom. Nie dziwi więc fakt, że wespół z zachodzącym słońcem sesja narzeczeńska stała się niezwykle klimatyczna.

Zagórze Śląskie. Mimo że miejscowość nie imponuje wielkością, można naprawdę zakochać się w krajobrazie, jaki nam funduje. Znajdziecie ją na pograniczu Gór Wałbrzyskich i Sowich w Dolinie Bystrzycy. To idealne miejsce na wypad z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi, czy z kim tylko sobie zechcecie, jeśli cenicie sobie spokój i piękno natury. Przekonaliśmy się o tym ja wespół z moją małżonką, zaprzyjaźnionym Jhfilmuje z żoną, Anią z Kwiatowe Love z chłopakiem oraz ich znajomymi, a także, a w zasadzie przede wszystkim Amandą i Adamem. Słowem – sporą ekipą. Oprócz czysto towarzyskich motywacji wyjazdowych, mieliśmy jeszcze jedno zadanie do spełnienia – zrobić dobrą sesję narzeczeńską. Myślę, że udało nam się to w 100 i 1 procencie.

Miejsce w którym postanowiliśmy spędzić długi weekend sprzyjało wędrówkom i odkrywaniu ciekawych miejsc. Jednym z nich były okolice wspomnianego Zamku Grodno. Aż się prosiły o utrwalenie ich w kadrze. Kolejna kwestia – zachód słońca, czyli idealna sceneria dla zakochanych. Do tego romantyczne stroje dwojga przyszłych małżonków, wianek na włosach i przystrojony nimi kapelusz. Prawda, że uroczo?

Amanda i Adam, to dwoje bardzo pozytywnych ludzi, co naprawdę widać na zdjęciach. Bije od nich radość z bycia razem, no, może we troje, bo przecież bez swojego ukochanego Gucia się nie ruszają na krok. Uchwycenie ich miłości nie było karkołomnym wyczynem. Oni sami stworzyli swoją piękną sesję z moją techniczną pomocą :). Oczywiście nie bez znaczenia było także puszczanie przez Amandę rozluźniającej atmosferę muzyki z telefonu. To taka wisienka na torcie.