My Słowianie, czyli ślub i wesele Asi i Mateusza

Rawicz. Miasto sukienników i wiatraków. To właśnie w nim Joasia i Mateusz postanowili rozpocząć swoją wspólną drogę. Była jesień, było słowiańsko, artystycznie, a momentami bardzo wzruszająco.

Joasia w swoim najważniejszym (podobno :):) dniu w życiu wyglądała jak reprezentantka słowiańskiej braci. Na głowie piękny, duży wianek. W ręku równie imponujący bukiet. Suknia z koronkowymi motywami. W takim wydaniu zobaczył ją Mateusz w ogrodzie za domem. Stamtąd ruszyli prosto do kościoła św. Andrzeja Boboli i tak zaczęła się ich małżeńska przygoda. Aby Mateusz nigdy nie zboczył z tej właściwej ścieżki, ojciec Joasi dał mu kompas. Bardzo symboliczny i wzruszający gest.

Asia ma artystyczną duszę, co w dużej mierze zawdzięcza swojej rodzinie, w której zamiłowanie do sztuki czy muzyki dało się odczuć niemal na każdym kroku – od stylizacji Pary Młodej, po wystrój sali oraz prezenty dla gości. Przyjęcie weselne odbyło się w sali widowiskowej Domu Kultury w Rawiczu. Bardzo oryginalne miejsce, które zyskało jeszcze na atrakcyjności dzięki własnoręcznie wykonanym przez Asię dekoracjom.

Jak przystało na wesele ze słowiańskim akcentem, goście ruszyli za Państwem Młodym w rytmie poloneza. W podziękowaniu za to, że towarzyszyli im tego dnia otrzymali przyozdobione ceramiczne mini płytki.
Parkiet wypełnił się uśmiechniętymi twarzami gości, pośród których byli reprezentanci wielu pokoleń. Wszyscy bawili się znakomicie. Ale jak tu się dziwić i siedzieć przy stole, kiedy do gitary wyrywał się nawet tata Asi. Wśród weselnych atrakcji warto wspomnieć także o torcie Młodych, a w zasadzie kilku tortach. Do wyboru, do koloru.

Sesję jesienną zrobiliśmy na Ślęży. Młodym towarzyszył pies adopciak Zoltan. Rodzinka jak z obrazka.

Sala weselna: Dom Kultury w Rawiczu
Oprawa muzyczna: https://djkonferansjer.pl/
Dekoracje ślubne: Pani Młoda
Suknia ślubna: Atelier Śliwińska / https://www.facebook.com/ateliersliwinska/
Bukiet ślubny: Poczta Kwiatowa w Rawiczu ul. Wojska Polskiego 9
Film Ślubny: JHfilmuje