Z wizytą u Króla Jana III, czyli sesja Marceliny i Adama

Muzeum Pałacu Króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie każdego roku odwiedzają tysiące turystów z całego świata. Nic dziwnego. To naprawdę urzekające miejsce. Nie bez powodu władca i jego ukochana żona tak bardzo lubili spacerować po tamtejszym ogrodzie. Marcelina i Adam podzielili ich zachwyt, stąd pomysł, że ślubna sesja odbędzie się właśnie w Wilanowie.

Marcelina i Adam to bardzo gościnna para, co udowodnili zapraszając mnie wraz z moją żoną do swojego mieszkania. Ugościli, przenocowali, a bezpośrednio po sesji zabrali na obiad do rodzinnego domu Adama. Spędziliśmy tam bardzo miły czas.
Wracając do zdjęć 🙂 Wilanów odwiedziliśmy po południu, więc uniknęliśmy tłumów. Mimo to, spotkaliśmy wiele innych Par Młodych, które postawiły na te tereny. Nie poszliśmy jednak ich śladem i wybraliśmy mniej “utarte szlaki”. Sesji towarzyszyło bardzo nisko padające słońce. Okazało się, że najpiękniejsze ujęcia powstawały w cieniu drzew, co postanowiliśmy wykorzystać. Mimo, że Adam uparcie twierdził, że pozowanie go peszy, to za sprawą Marceliny, bardzo się otworzył. Oboje poradzili sobie świetnie.