Czosnek w butonierce, czyli ślub Marceliny i Adama

Na ludowo, z przytupem i elegancją – to telegraficzny skrót ślubu Marceliny i Adama. Nie zabrakło oryginalnych akcentów, wzruszających momentów oraz pięknych okoliczności przyrody.

Decathlon. Dla jednych zwykły sklep ze sportowymi akcesoriami, dla innych magiczne miejsce, które kojarzy się z początkami życiowej przygody. Marcelina i Adam poznali się właśnie tam. Wspólna praca zmieniła się we wspólną drogę przez życie.
Na swój wielki dzień Młodzi postawili na…oryginalność. Bo jak można określić czosnek w butonierce Adama i bukiet Marceliny, który skomponowano m.in. z sukulentów, bakłażana i kalafiora? Sami wyobraźcie sobie miny gości i ogromne zaciekawienie. Mimo to Młodzi wyglądali naprawdę bardzo elegancko i z klasą.

Ślub odbył się w pięknym drewnianym kościele – Sanktuarium Maryjnym na Półku pod Bralinem. Malownicza okolica, piękne wnętrza. Idealne warunki do powiedzenia sobie sakramentalnego „tak”, a przy okazji do zrobienia świetnych zdjęć. Ślubu udzielał ksiądz należący do rodziny. Nie muszę więc chyba mówić, że było podwójnie wzruszająco.

Wesele utrzymano w ludowym klimacie. Marcelina sama zadbała o wystrój sali. Na szczególne uznanie zasługuje tło stołu prezydialnego. Świetną rozrywką dla gości była ekipa Dziewuchy, która ubrana w ludowe stroje, zapewniła w niecałą godzinę całą masę atrakcji i jeszcze więcej śmiechu (m.in. zbieranie ziemniaków i cebul do metalowych wiaderek przez dwie drużyny). Następnie Młodzi ubrani w ludowe kamizelki poprowadzili poloneza. Zabawy świetnie zintegrowały gości i bawiły przedstawicieli wszystkich pokoleń.

Szybką sesję ślubną zrobiliśmy w okolicach kościoła. Nastrojowo i romantycznie, tak można ją podsumować w telegraficznym skrócie.

Sala weselna: Zielny Dworek Czempisz / https://www.zielnydworek.pl/
Oprawa muzyczna: DJ Piotr Fułek / https://www.djpiotrfulek.pl/
Suknia ślubna: Laurelle / http://laurelle.pl/
Biżuteria: Jolanta Fashions / http://www.jolantafashions.ca/
Bukiet ślubny: jaktosieje / insta @jaktosieje
Garnitur ślubny: Vistula / https://vistula.pl/