W dzień gorącego lata – ślub i sesja Marty i Jakuba

Marta dostarczyła mi ogromnych emocji. Jeszcze nigdy nie widziałem tak bardzo wzruszonej Panny Młodej w trakcie składania przysięgi. Było szczerze, uroczo i bardzo romantycznie – tak w skrócie można opisać wielki dzień – Jej i Kuby.

Pałac w Trzeboszu. To w nim Młodzi przygotowywali się do ceremonii, a w jego ogrodzie przysięgali sobie miłość. Wystrój tego miejsca jest ciekawy i eklektyczny. Marta i Jakub bardzo do niego “pasowali”. Wyglądali elegancko, ale zarazem delikatnie. Bukiet ze słoneczników Panny Młodej podkreślał letnią aurę tego dnia.
Wesele odbyło się w Spichlerzu – sali położonej w tym samym kompleksie, o bardziej rustykalnym charakterze. Dekoracje świetnie współgrały z jej charakterem. Powtarzały się motywy słoneczników i szydełkowanych tkanin.
Młodzi rozpoczęli zabawę bardzo profesjonalnie wykonanym tańcem (Kuba kiedyś trenował taniec towarzyski). To wystarczyło, żeby goście chętnie ruszyli na parkiet. Całe szczęście ci, którym towarzyszyły dzieci, mogli bawić się do woli. O to, aby pociechy się nie nudziły zatroszczył się animator. Nie lada wrażeń dostarczył gościom pokaz fajerwerków oraz występ szwagra Kuby.
Sesję zrealizowaliśmy na terenie parku i ruin Pałacu w Żmigrodzie. Za rekwizyt posłużył nam piękny łapacz snów, wykonany przez mamę Marty, a dodatkowego uroku dodał ich towarzysz – Boston terrier o imieniu Bolt. Zdjęcia doskonale oddały wyjątkowość chwili.

Sala weselna: Spichlerz w Pałac Trzebosz
Oprawa muzyczna: Zespół Audioparty
Makrama: @trytrying
Suknia ślubna: Evita
Bukiet ślubny: Wioletta Kindrasiuk, Rawicz
Garnitur ślubny: Bytom 

Sesja ślubna: Zespół Pałacowo-parkowy w Żmigrodzie