“Szumi dokoła las, czy to jawa, czy sen?” – ślub i wesele Moniki i Michała

Na leśnej polanie bywa dość różnie. Często nieprzewidywalnie, innym razem tajemniczo, a niekiedy sielsko, anielsko. Piękno miesza się tu z tętniącą życiem przyrodą, malowniczym krajobrazem oraz niesamowitą energią. Taki właśnie klimat miał ślub i wesele Moniki i Michała.

Monika i Michał. Ona miłośniczka muzyki, On zapalony piwowar. Panna Młoda kilka lat temu była częścią zespołu muzycznego, który często grał na dancingach w Restauracji Leśna w Rawiczu. Michał pracował w niej jako kelner. I tak to się zaczęło.

Pisałem już o naturze, o polanie i jej tajemnicach, radościach oraz magii. Nie bez powodu. Natura, to motyw przewodni wyjątkowego dnia Moniki i Michała. Na każdym kroku – od stroju, po dekoracje mieszkań, samochodu, kościoła oraz sali weselnej widoczne było nawiązanie do niej. Skromnie, elegancko i z ogromnym wyczuciem smaku. Wszystko się po prostu zgadzało.

Monika wyglądała bardzo subtelnie. Uroku dodały jej kolczyki, które dostała od Michała (sam wykonał pudełko w które je zapakował ;)). Pan Młody dumnie dotrzymał jej kroku. Para jak z obrazka. Niezwykle naturalni, zadowoleni i z ogromnym dystansem do siebie.

Ślub odbył się w klimatycznym kościele parafialnym św. Andrzeja Boboli. Bardzo przyjemny dla obiektywu, o ciekawej bryle i dość minimalistycznym, eleganckim wystroju. Idealnie komponował się ze ślubną stylistyką. Na wesele pojechaliśmy (tu chyba bez zaskoczenia :):) do restauracji, którą Państwo Młodzi już dobrze znali :). Jej nazwa idealnie oddała klimat wystroju. Były wrzosy, był mech, szyszki, było drewno. Nawet stoliki, przy których siedzieli goście miały nazwy nawiązujące do leśnych zwierząt. Państwo Młodzi zadbali o najmniejszy szczegół, także w trunkach. Michał sam uwarzył piwa. Mama Gosia zrobiła nalewkę…

Na sesję wyskoczyliśmy do pobliskiego…lasu. Tak, lasu. Chyba nikogo to nie zdziwiło 🙂 Udała się. Jak zresztą cały ten “wielki dzień”.

 

Sala weselna: Restauracja Leśna w Rawiczu
Oprawa muzyczna: MBand
Suknia ślubna: Atelier Sliwińska
Bukiet ślubny: Kwiaciarnia Kwiatogród
Film ślubny: JHfilmuje