Na luzie w rustykalnym klimacie, czyli ślub i wesele Pauliny i Pawła

Trzy stawy, piękny park, poindustrialne wnętrza XIX wiecznej gorzelni i skąpane w słońcu niebo. Wielki dzień Pauliny i Pawła to karuzela wydarzeń, wielki chaos i jednocześnie ogromna dbałość o najmniejszy szczegół. Zdjęcia praktycznie zrobiły się same.

Można śmiało powiedzieć, że Paulinę i Pawła połączyły morskie klimaty. On jest marynarzem, a ona właścicielką restauracji Origami Sushi w Pile i Szczecinku. Któregoś dnia Paweł wybrał się do jednej z nich i już po pierwszej wizycie postanowił odwiedzać ją częściej. I to nie tylko ze względu na smaczne jedzenie :).
Paulina i Paweł to bardzo wyluzowana para. Nie dziwi więc fakt, że mają duże grono znajomych. Młodej od rana towarzyszyły druhny, które pomagały jej w przygotowaniach. Opłaciło im się to, bo na dowód wdzięczności otrzymały satynowe, różowe szlafroki i stringi :). Przygotowaniom towarzyszyła świetna, luźna atmosfera. Goście śmiali się, popijali drinki, było naprawdę sympatycznie.
W maju jak w raju, ale nie zawsze. To miesiąc dość kapryśny jeśli chodzi o pogodę. W dniu ślubu Pauliny i Pawła ta postanowiła jednak nie płatać figli i podarowała im bardzo słoneczny dzień. To ważne, bo ślub odbył się w plenerze, w ogrodzie Gorzelni 505 w Połajewie. Młodzi samy wymyślili słowa przysięgi utrzymane w luźnym i humorystycznym tonie. Wszystko grało – od ich strojów, po dekoracje i atmosferę. Było rustykalnie, romantycznie, elegancko i jednocześnie na pełnym luzie.
Atmosfera na weselu była gorąca już od pierwszych dźwięków, o które zadbał DJ Mateusz Dworczak. Idealnie dopasował muzykę do potrzeb gości. Słyszeliście kiedyś na weselu “I’m in love with the coco”? 🙂 Słowem – nogi same chodziły, a Para Młoda swoją szampańską zabawą nie dała innym zejść z parkietu.
Na sesję wybraliśmy romantyczne ogrodowe kadry. Podczas robienia zdjęć Młodych także nie opuszczał luz, który stworzył świetny duet z ich miłością. Słowem – wyszło pięknie.

 

Sala weselna: Gorzelnia 505 w Połajewie
Oprawa muzyczna: DJ Mateusz Dworczak
Dekoracje ślubne: Fabryka Marzeń
Słodki stół / tort ślubny: Planeta Ciast
Bar / drinki: Pimp my Bar
Suknia ślubna: Place for Dress
Bukiet ślubny: Fabryka Marzeń
Garnitur ślubny: Tailor Crafts